Miejska Biblioteka Publiczna w Łomży
Długa 13
18-400 Łomża
2024-2-20
20.02.2024Anna Rybakiewicz – spotkanie autorskie 20.02.2024 r.
Łomża MBP

Miejska Biblioteka Publiczna w Łomży zaprasza na spotkanie autorskie z Anną Rybakiewicz
20 lutego (wtorek) 2024 r. godz. 18.00 Hala Kultury w Łomży
rozmowę poprowadzi dziennikarka Marlena Siok.

Anna Rybakiewicz – prawniczka i autorka bestsellerowych powieści obyczajowych. Absolwentka I Liceum Ogól­noks­ztał­cące­go w Łomży oraz Wydziału Prawa Uniwersytetu w Białymstoku. Od 2016 roku wykonuje zawód radcy prawnego. Pochodzi ze Śniadowa. Obecnie mieszka w Łomży z mężem, dwójką dzieci i kotem. Uwielbia słuchać ludzkich historii. Intrygują ją losy przodków, do których niejednokrotnie odnosi się w swoich powieściach. W swoich książkach powraca do dawno minionych lat, ukazując przy tym nieoczywiste i wyszukane detale historyczne, przywołując zapomniane miejsca, które za sprawą stworzonych przez nią postaci, na nowo budzą się do życia. Fakt, że inspiruje się prawdziwymi wydarzeniami sprawia, że jej powieści czyta się z zapartym tchem, przeżywa się o wiele mocniej i niezwykle trudno jest o nich zapomnieć.
„Do końca moich dni” to jej czwarta książka. Wcześniej ukazały się: „Lekarka nazistów”, „Złodziejka listów”, „Agentka wroga”.

W trakcie spotkania będzie można zakupić książki naszego gościa
rybakiewiczv3-scaled.jpg

rybakiewiczv3-scaled.jpg rybakiewiczv3-scaled