24.02.2024DZIEŃ KOBIET- WARSZTATY

Zapraszamy wszystkie Panie na wyjątkowe warsztaty z okazji Dnia Kobiet!

Czy marzysz o chwili relaksu i zadbania o swoją skórę? Przyjdź do naszej biblioteki i weź udział w warsztatach, podczas których każda z Was będzie mogła stworzyć swoją własną kostkę peelingującą!

To doskonała okazja, aby spędzić czas w miłym towarzystwie, odkryć tajemnice pielęgnacji skóry i stworzyć coś pięknego własnymi rękami. Niezależnie od tego, czy jesteś ekspertką w pielęgnacji czy dopiero zaczynasz swoją przygodę z kosmetykami naturalnymi, serdecznie cię zapraszamy!

Oczywiście jak zawsze, przed i po zajęciach będzie dużo czasu na rozejrzenie się po naszych bibliotecznych regałach i wypożyczenie dla siebie interesujących pozycji.

Data: 7 marca, godz. 16:00
Lokalizacja: filia biblioteki w Twardorzeczce (w Miejscu Aktywności Społecznej, ul. Kryształowa 29, przy Zielonym Muralu)

Nie czekaj! Zapisz się już dziś, liczba miejsc ograniczona. Skontaktuj się z nami, aby się zapisać lub uzyskać więcej informacji.
Zapisy w siedzibie biblioteki, tel. 338671674, bibl­iote­kali­powa­@bibl­iote­kali­powa­.pl

Do zobaczenia na warsztatach!

Dzień kobiet- kostka.png

Dzień kobiet- kostka.png Dzień kobiet- kostka
png, 1.7 MiB, 1587x2245