07.03.2024Pani Elżbieta Malinowska – czytelniczką miesiąca

Miło nam poinformować, że w lutym czytelniczką miesiąca została Pani Elżbieta Malinowska. Laureatka jest czytelniczką Filii Bibliotecznej Nr 2 i przygotowała krótki tekst o swoich zain­tere­sowa­niac­h literackich:

Od około 27 lat uczęszczam do biblioteki przy ul. Księżnej Anny 2, ponieważ moim hobby jest czytanie. Nie mam jednego ulubionego gatunku książki. Często sięgam po gatunki obyczajowe, kryminalne, romanse.

Przez ostatni tydzień przeczytałam 19 książek. Chciałabym podziękować bibliotece za dostęp do tak wielu wspaniałych dzieł literatury oraz możliwość rozwijania mojej pasji czytania.

Serdecznie gratulujemy wyróżnienia! Pakiet naszych nagród już trafił do laureatki.
cz.jpg

cz.jpg cz