Biblioteka Publiczna w Zielonkach - Biblioteka w Przybysławicach
Budynek Wielofunkcyjny w Przybysławicach, ul. Krakowska 39
32-088 Przybysławice
2024-3-8
07.03.2024„Wieczór pełen inspiracji” – międzypokoleniowe spotkanie plastyczno-filmowe w Przybysławicach
Zielonki BP

Z okazji Dnia Kobiet Biblioteka Publiczna w Przybysławicach zaprasza chętne Panie i Panienki na międ­zypo­kole­niow­e spotkanie plastyczno-filmowe organizowane pod hasłem „Wieczór pełen inspiracji”, które odbędzie się w piątek 8 marca w godz. 19:00-22:30. W programie: gry i zabawy integracyjne, kreatywne warsztaty artystyczne (wspólnie ozdobimy technikami mieszanymi pudełko-schowek z płyty HDF w kształcie klapsa filmowego), wieczorny seans filmowy, poczęstunek na słodko i słono.

Obowiązują wcześniejsze zgłoszenia. Ilość miejsc ograniczona.

UWAGA!
Każdy uczestnik naszego nocnego spotkania powinien zabrać ze sobą wypełnione oświadczenie od rodziców.

plakat_wieczór pełen inspiracji - dzień kobiet 2024.png