11.03.2024Krasnal w Krzywej Czapce grasuje w Grodzieckiej Bibliotece.

Wszystkim miłośnikom książek dziecięcych i naszej biblioteki kampania ”Mała książka – wielki człowiek” jest z pewnością bardzo dobrze znana!

Na dzieci czekają specjalne Wyprawki Czytelnicze, pokochany przez Małych Czytelników i ich rodziców Krasnal powrócił by swoimi opowieściami skraść serca kolejnego pokolenia przedszkolaków.

Mała książka wielki człowiek (1).png

Jak działa projekt?

Każde dziecko w wieku przedszkolnym, które odwiedzi Bibliotekę Publiczną Gminy Grodziec, otrzyma nieodpłatnie Wyprawkę Czytelniczą oraz Kartę Małego Czytelnika. Za każdą wizytę w bibliotece, zakończoną wypożyczeniem minimum jednej książki z księgozbioru dziecięcego, przedszkolak otrzyma naklejkę, a po zebraniu dziesięciu zostanie uhonorowany imiennym dyplomem potwierdzającym jego czytelnicze zainteresowania.

Znamy Krasnala jak mało kto i wiemy, jak oswoić go z dziećmi tak, aby pokochały czytanie na całe życie. Zachęcamy do odwiedzania placówki Biblioteki.

Pamiętajcie, że miłość do czytania jest prezentem na całe życie!

Kampania „Mała książka – wielki człowiek” to projekt realizowany przez Instytut Książki ze środków Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego.

Mała książka wielki człowiek (1).png Mała książka wielki człowiek (1)
png, 865 KiB, 1331x1219