11.03.2024Spotkanie z Arturem Andrusem

Gminna Biblioteka Publiczna w Gogolinie serdecznie zaprasza na spotkanie z Arturem Andrusem, które odbędzie się 20 marca (środa) o godz. 17.00 Gminny Ośrodek Kultury w Gogolinie, w ramach akcji ,,Zaczytane Opolskie". Prowadzenie Dominika Gorgosz.
Artur Andrus - polski dziennikarz i prezenter telewizyjny i radiowy, aktor, pisarz, poeta, autor tekstów piosenek, piosenkarz, artysta kabaretowy i konferansjer.
„Zaczytane Opolskie” to projekt zainicjowany i finansowany przez Zarząd Województwa Opolskiego w osobie Marszałka Andrzeja Buły oraz Wicemarszałka Zbigniewa Kubalańcy, przy udziale Departamentu Kultury i Dziedzictwa Regionalnego repr­ezen­towa­nego­ przez dyrektorkę Agnieszkę Kamińską, a realizowany przez WBP w Opolu i biblioteki całego regionu.
Andrzej Buła www.facebook.com
Województwo Opolskie www.facebook.com