15.03.2024JARMARK WIELKANOCNY

JUŻ DZIŚ SERDECZNIE ZAPRASZAMY w najbliższą niedzielę🌞 na godz. 15.00 na JARMARK WIELKANOCNY🥚, który odbędzie się w Hali Sportowej im. B. i Z. Blautów w Gogolinie. - BĘDZIEMY TAM Z NASZYM STOISKIEM "Wielkanocny kącik z książką📚📖"🥰😍.

🐇Jarmark Wielkanocny🐣 to doskonała okazja, aby poczuć atmosferę zbliżających się Świąt Wielkiej Nocy🕊, podziwiać piękne ozdoby🤩 i rękodzieło, a także spróbować tradycyjnych potraw śląskich🍲. W ramach Jarmarku odbędzie się także XXIV Wojewódzka Wystawa Stołów Wielkanocnych, na której zaprezentują się sołectwa i dzielnice, które powalczą także w konkursie na najlepszy wypiek. Będzie to nie lada gratka dla smakoszy i miłośników kultury ludowej😍.
Na ten dzień zaplanowaliśmy również wiele innych atrakcji, takich jak występy artystyczne dzieci i młodzieży, konkursy z nagrodami, kawiarenkę wielkanocna, czy stoiska z wyrobami i ozdobami wielkanocnymi. Tradycyjnie zachęcamy wszystkich do wzięcia udziału w Gminnym Konkursie Kroszonkarskim i Zdobienia Jaj Wielkanocnych im. J. Lipki „Wielkie dzieło sztuki na małej skorupce”🥚🎨.
Nie możecie tego przegapić! Przyjdźcie i bawcie się razem z nami na Jarmarku Wielkanocnym w Gogolinie!

17.03.jpg 17.03
jpg, 624 KiB, 1448x2048