15.03.2024„Seamus Heaney – życie i twórczość” – lekcje biblioteczne i oprowadzanie po wystawie

🍀🍀🍀
Serdecznie zapraszamy do Galerii Niebieskiej (ul. Krakowska 4) na wystawę przygotowaną przez Fundację Kultury Irlandzkiej w Poznaniu, przedstawiającą świat wierszy noblisty Seamusa Heaneya, fragmenty jego biografii, tłumaczeń i publikacji, oraz jego bliskie związki z Polską. Wystawa będzie czynna do 5 kwietnia br.

🍀🍀🍀
Polecamy również bezpłatne 𝙤𝙥𝙧𝙤𝙬𝙖𝙙𝙯𝙖𝙣𝙞𝙚 𝙥𝙤 𝙬𝙮𝙨𝙩𝙖𝙬𝙞𝙚 uczniów szkół podstawowych (klasy 7 i 8) oraz pona­dpod­staw­owyc­h.
W programie: przybliżenie postaci noblisty Seamusa Heaneya a także Irlandii, jej historii, kultury i tradycji.

Oprowadzanie po wystawie i lekcje dla grup zorganizowanych:
Anna Sadowska, 📧 sadowska@biblioteka.tarnow.pl, 📞 14 688 80 21 wew. 22

Heaney_plakat A3.jpg Heaney_plakat A3