19.03.2024Wrzutnia w Aninie !!!

Od poniedziałku 18 marca działa w Naszej filii w Aninie wrzutnia, czyli całodobowe urządzenie do samodzielnego zwrotu książek. Znajduje się na zewnątrz ogrodzenia, przy głównej ulicy.

Wrzutnia (inaczej: trezor biblioteczny) umożliwia wygodny sposób oddania książek w dniach i godzinach, kiedy biblioteka jest nieczynna.
Bardzo prosimy o zapoznanie się z poniższymi zasadami korzystania z tego urządzenia.

ZASADY KORZYSTANIA Z WRZUTNI (trezora)

1. Wrzutnia służy do całodobowego zwracania książek wypożyczonych z filii
    przy ul. Trawiastej 10 :
  2. Wypożyczalnia nr 87 dla Dorosłych i Młodzieży im. Konstantego Ildefonsa Gałczyńskiego
  3. Oddział Dziecięcy
  4. Czytelnia Naukowa nr XIII
    w dniach i godzinach, gdy placówka jest nieczynna
  5. Zbiory wypożyczone w innych placówkach, nie mogą być zwracane z wykorzystaniem wrzutni.
  6. Użytkownik korzystający z wrzutni zobowiązany jest do delikatnego wkładania zwracanych książek do oznaczonego otworu. Książki należy wkładać pojedynczo, grzbietem do środka.
  7. Książki zwrócone z wykorzystaniem wrzutni są zdejmowane w godzinach pracy Biblioteki. Wrzucenie książki nie jest jednoznaczne ze zdjęciem jej z konta.
  8. Oddanie poprzez wrzutnię książek z opóźnieniem, nie zwalnia czytelnika od uiszczenia opłaty za ich nieterminowy zwrot.
  9. W deszczowe dni prosimy o zabezpieczenie książek przed wilgocią. W przypadku stwierdzenia nieodnotowanych wcześniej zniszczeń lub zabrudzeń zwracanych książek obowiązuje regulaminowa zasada pokrycia kosztów wynikłych z ich zniszczenia.
  10. Zabrania się wkładania do wrzutni jakichkolwiek przedmiotów poza wypożyczonymi w Bibliotece książkami.

Serdecznie zapraszamy!

Projekt bez nazwy (1).jpg

Projekt bez nazwy (1).jpg Projekt bez nazwy (1)
jpg, 310 KiB, 1333x2000