21.03.2024Spotkanie z Arturem Andrusem

Dnia 20 marca odbyło się spotkanie autorskie z Arturem Andrusem.🥳🧐🤓 Sala widowiskowa Gminnego Ośrodka Kultury wypełniona była po brzegi miłośnikami twórczości artysty.
Swoim char­akte­ryst­yczn­ym spokojnym głosem Pan Artur opowiadał liczne anegdoty na temat swoich zawodowych doświadczeń - telewizyjnych oraz radiowych.
Śmiechom i aplauzom nie było końca.😁 Wydarzenie było prawdziwie intelektualną ucztą. Spotkanie zakończyło się owacjami na stojąco. Rozmowę z artystą świetnie poprowadziła Pani Dominika Gorgosz.
Serdecznie dziękujemy licznie zgromadzonej publiczności. Wiemy, że zawsze możemy na Was liczyć.😍🥰😘
Artur Andrus - polski dziennikarz i prezenter telewizyjny i radiowy, aktor, pisarz, poeta, autor tekstów piosenek, piosenkarz, artysta kabaretowy i konferansjer.
„Zaczytane Opolskie” to projekt zainicjowany i finansowany przez Zarząd Województwa Opolskiego w osobie Marszałka Andrzeja Buły oraz Wicemarszałka Zbigniewa Kubalańcy, przy udziale Departamentu Kultury i Dziedzictwa Regionalnego repr­ezen­towa­nego­ przez dyrektorkę Agnieszkę Kamińską, a realizowany przez WBP w Opolu i biblioteki całego regionu.
Andrzej Buła
Województwo Opolskie
Wojewódzka Biblioteka Publiczna Opole
Gmina Gogolin
Gminny Ośrodek Kultury w Gogolinie.

DSCN8218.jpg DSCN8218