22.03.202475-lecie Gorzowskiej Biblioteki

Drodzy Czytelnicy i Sympatycy naszej biblioteki
przed nami Jubileusz 75-lecia Miejskiej i Gminnej Biblioteki Publicznej w Gorzowie Śląskim.
W związku z powyższym przygotowaliśmy dla Państwa specjalne wydarzenie, w którym mamy nadzieję będziecie nam towarzyszyli.
Szczególny na plakacie.

WAŻNA INFORMACJA
Obowiązują BEZPŁATNE WEJŚCIÓWKI, których liczba jest ograniczona:
prosimy o OSOBISTY odbiór wejściówek w godzinach pracy biblioteki 7:30-17:00 od poniedziałku do piątku.
nie rezerwujemy wejściówek telefonicznie.

„Zaczytane Opolskie” to projekt zainicjowany i finansowany przez Zarząd Województwa Opolskiego w osobie Marszałka Andrzeja Buły oraz Wicemarszałka Zbigniewa Kubalańcy, przy udziale Departamentu Kultury i Dziedzictwa Regionalnego repr­ezen­towa­nego­ przez dyrektorkę Agnieszkę Kamińską, a realizowany przez WBP w Opolu i biblioteki całego regionu.

Andrzej Buła www.facebook.com
Województwo Opolskie www.facebook.com