03.12.2014„NAJLEPSZY PLAKAT REKLAMUJĄCY CZYTANIE” – podsumowanie konkursu plastycznego

1 grudnia 2014 roku w siedzibie Biblioteki Publicznej Gminy Grodziec miało miejsce uroczyste podsumowanie konkursu plastycznego zrealizowanego w ramach programu Biblioteki Narodowej - Zakup nowości wydawniczych do bibliotek. Zakup nowości wydawniczych do bibliotek publicznych zgodnie z potrzebami partnerskich bibliotek szkolnych – Priorytet 2
Celem konkursu było popularyzowanie czytelnictwa oraz rozwijanie wyobraźni uczniów.
W konkursie zorganizowanym przez Bibliotekę Publiczną w Grodźcu udział wzięli uczniowie klas I-III Szkoły Podstawowej im. Marii Dąbrowskiej w Grodźcu. Wpłynęło 61 prac wykonanych różnymi technikami. Uczniowie wykazali się dużą pomysłowością i zdolnościami artystycznymi. Komisja konkursowa w składzie : przewodnicząca-Katarzyna Gromala , członkowie- Halina Pawłowska, Mirosława Nowakowska, Wiesława Urbaniak, wyłoniła trzy najlepsze prace. Laureatami zostali :
1. Kinga Wolbach – kl. III a
2. Maja Cegielska – kl. III a
3. Bartosz Szmajdka - kl. I a Z uwagi na wysoki poziom prac, komisja postanowiła wyróżnić 15 uczniów.
Laureatom i wszystkim uczestnikom konkursu serdecznie gratulujemy i życzymy dalszej przyjaźni z książką oraz wiele satysfakcji z przeczytanych lektur.
IMG_1578.jpg IMG_1585.jpg

IMG_1578.jpg IMG_1578