Rodzaj wydarzenia

25.03.2024UWAGA KONFERENCJA
Piła PBP

Konferencja: BIBLIOTEKA BEZ GRANIC.Tradycyjnie i w erze nowych technologii

Zapraszamy serdecznie na konferencję organizowaną przez Bibliotekę Pedagogiczną oraz Nadnotecki Instytut UAM w Pile, która odbędzie się dnia 18 kwietnia o godz. 10.00 przy ulicy Kołobrzeskiej 15 w Pile. Rejestracja od godziny 09.30. Konferencja skierowana jest nie tylko do nauczycieli bibliotekarzy, polonistów, ale wszystkich zain­tere­sowa­nych­ tematyką. Link do strony konferencji wraz z formularzem do zapisów znajduje się poniżej:
konferencja.cdnpila.pl
Czekamy na Państwa!