26.03.2024Międzynarodowy Dzień Książki dla Dzieci

Międzynarodowy Dzień Książki dla Dzieci to wyjątkowe święto, ustanowione przez IBBY (Międzynarodową Izbę ds. Książek dla Młodych) , które ma na celu promowanie wartościowej literatury i grafiki dla najmłodszych. Każdego roku, 2 kwietnia, w rocznicę urodzin Hansa Christiana Andersena, celebrujemy magię czytania.
„Przemierzaj morza na skrzydłach wyobraźni” - to hasło tegorocznego święta książki.
Międzynarodowy Dzień Książki dla Dzieci to doskonała okazja, aby zainspirować młodych czytelników. Podpowiedzi do działań mogą Państwo znaleźć na naszej wirtualnej tablicy Padlet, która jest bogatym źródłem pomysłów i materiałów. Zachęcamy do korzystania z niej, aby odkrywać nowe książki i aktywności związane z literaturą dla dzieci.
padlet.com
2024MDKdD.png


2024MDKdD.png 2024MDKdD
png, 418 KiB, 425x600
Komentarze
  • Cześć przyjaciele!

    Chcę podzielić się z Tobą doskonałym źródłem zakładów sportowych - Mostbet! Korzystam z ich usług od dłuższego czasu i śmiało mogę polecić to kasyno wszystkim fanom emocji i sportu. Tutaj znajdziesz ogromny wybór wydarzeń i wysokich kursów, a także przyjazny dla użytkownika interfejs i szybką pomoc. Dołącz do mnie w Mostbet mostbet-pl.pl i zacznij zarabiać na swojej wiedzy sportowej już dziś!

    04.04.2024 17:08:50
    [awatar]
    bmelnicenko02

Dodaj komentarz
Oborniki PBP
bmelnicenko02

Projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego
Dotacje na innowacje - Inwestujemy w Waszą przyszłość
foo