28.03.2024Biblioteczny Dzień Kobiet

Spotkanie było pełne inspirujących historii, które pisarka opowiadała z wielkim zaangażowaniem. Mówiła o swoim życiu i o losach swojej twórczości. Jej proza ma ogromną dawkę humoru. Jak sama twierdzi, zawsze pisze ona o tym, że szczęście można znaleźć w codzienności. Ma na swoim koncie 28 książek i kilkanaście opowiadań, w tym również propozycje dla młodszego grona odbiorców (serię z zagadkami dete­ktyw­isty­czny­mi, której bohaterką jest 11-letnia dziewczynka Maja). Największą popularnością wśród Czytelników cieszą się serie: „Dolina mgieł i róż”, „Czary codzienności”, „Uśmiech losu”, „Przylądek wichrów” oraz „Ulica Wierzbowa”. Naszym Paniom z całą pewnością osobowość pisarki spodobała się najbardziej - jej otwartość, życzliwość i łatwość nawiązywania kontaktu z innymi, a ponadto promienisty uśmiech, który gościł także na twarzach naszych Czytelniczek.
dzien-kobiet-w-bibliotece-2d369.jpg
dzien-kobiet-w-bibliotece-c3d78.jpg