26.04.2024ODWIEDZINY PRZEDSZKOLAKÓW W BIBLIOTECE

W środę, 24 kwietnia, z okazji Światowego Dnia Książki i Praw Autorskich 📖📚(przypadającego 23 kwietnia), filię naszej biblioteki w Twardorzeczce odwiedziły przedszkolaki z Zespołu Szkolno - Przedszkolnego w Twardorzeczce. 👧🧒👦
Dzieci, po zapoznaniu się z zasadami korzystania z biblioteki oraz zachowania w niej, udali się na zwiedzanie placówki. Dłuższą chwilę spędziły przeglądając katalog zbiorów literatury dziecięcej, gdzie z zain­tere­sowa­niem­ oglądali książeczki przeznaczone dla najmłodszych czytelników. Następnie wspólnie bawiliśmy się w biblioteczne podchody oraz rozwiązywaliśmy zagadki, związane z postaciami z bajek. 🧙‍♀️🧝‍♀️🧜‍♀️🧞‍♂️ Na koniec spotkania przedszkolaki stworzyły zakładki do książek.
Dziękujemy dzieciom oraz nauczycielom za odwiedzenie naszej biblioteki, zapraszamy do częstych wizyt i zapisów, aby jeszcze bardziej powiększyć naszą społeczność czytającą książki w Gminie Lipowa!
przedszkolaki Twardorzeczka 5.jpg
przedszkolaki Twardorzeczka 7.jpg