Miejska Biblioteka Publiczna im. Jana Pawła II w Opolu

Miejska Biblioteka Publiczna im. Jana Pawła II w Opolu
zapraszają na spotkanie z
Karoliną Korwin-Piotrowską
O showbiznesie i innych demonach
Prowadzenie: Katarzyna Kownacka i Marek Świercz
12 grudnia 2014 (piątek), godz. 18.00
Sala Konferencyjna MBP, ul. Minorytów 4
wstęp wolny

Karolina Korwin Piotrowska – dziennikarka, felietonistka i pisarka. Z wykształcenia historyk sztuki, z zamiłowania promotorka kultury, znawczyni filmu i miłośniczka psów. Pracowała w Radiu Kolor u boku Wojciecha Manna i Krzysztofa Materny, Radiu Zet, Radiu PiN, telewizji E!Entertainment, zawsze prowadząc autorskie programy. Była szefem promocji filmu „Ogniem i mieczem” Jerzego Hoffmana na targach filmowych w Cannes, pracowała w biurze prasowym filmu „Pianista” Romana Polańskiego. Szefowała działom i redakcjom w magazynach „Pani”, „Uroda”, „Marie Claire”, „Sukces”, „Party”, portalach Plejada i tvn.pl. Obecnie prowadzi w TVN Style z Tomaszem Kinem program „Magiel towarzyski”, pisze felietony do tygodnika „Wprost”, „Art&Business” i dwutygodnika „Grazia”.

Muzeum.jpg Muzeum