06.05.2024UWAGA - ZMIANA SPEKTAKLU

Drodzy Czytelnicy,
niestety, z przyczyn niezależnych od nas, musimy zmienić tytuł spektaklu dla dzieci, który już 9 maja odbędzie się w ramach trwającego Tygodnia Bibliotek. Zamiast Kubusia Puchatka, zapraszamy Was na przedstawienie "Skarb to nie tylko złoto".
Bardzo przepraszamy za zmianę, jednak gwarantujemy, że ta opowieść na pewno również się Was spodoba 🙂
A poniżej kilka słów zachęty 😍🧙‍♂️
To wesoła i wciągająca opowieść o dwóch krasnalach, którzy wyruszają do lasu po roślinę, z której mikstura pomoże w wypędzeniu dokuczliwych nietoperzy z zamku. Okazuje się, że czekają ich tam zabawne, a czasem niebezpieczne i pouczające przygody. Z pomocą dzieci, które uwalniają krasnala z pajęczej sieci, udaje im się szczęśliwie zakończyć podróż.
Przedstawienie zawiera znane dzieciom piosenki, a także autorski utwór. Widzowie oprócz wspólnego tańca i śpiewu mogą wziąć udział w ratowaniu krasnali przed nieb­ezpi­ecze­ństw­em oraz wspólnym poszukiwaniu rośliny.
Scenariusz powstał w oparciu o współpracę ze scenarzystami szkoły Andrzeja Wajdy w Warszawie oraz wydziału scen­ario­pisa­rstw­a Państwowej Wyższej Szkoły Filmowej, Telewizyjnej i Teatralnej w Łodzi.
„Skarb to nie tylko złoto" przybliża widzom, czym jest prawdziwa przyjaźń, a także uczy, dlaczego należy słuchać starszych i nie ufać nieznajomym.
Mamy jeszcze wolne miejsca - zapraszamy do zapisów 🙂
Skarb przedstawienie.png