Gminna Biblioteka Publiczna w Poraju
2024-5-9
16.05.2024Tydzień bibliotek w GBP w Poraju
Poraj GBP

W kolejnym dniu świętowania XXI Ogólnopolskiego Tygodnia Bibliotek, odwiedziła nas grupa "Biedronki"🐞 z Oddziału Przedszkolnego w Choroniu🚶‍♀️🚶😊
To była pierwsza wizyta przedszkolaków w Bibliotece Publicznej w Poraju, na której dzieci zwiedziły placówkę oraz poznały zasady wypożyczania książek.
W drugiej części spotkania czytaliśmy książkę dete­ktyw­isty­czną­ p.t.: "Książkożercy. Akcja Potop"🕵️‍♂️, dzięki której poznaliśmy znaczenie kilku nowych wyrażeń, takich jak.: "klaser"📖, "nadstawić ucha"👂 czy "biały kruk".
Na zakończenie mieliśmy dużo frajdy, kolorując obrazki, które za pomocą aplikacji Quiver oglądaliśmy w trójwymiarze🤩📱🙃🙂
Bardzo dziękujemy za miłe spotkanie i zapraszamy na kolejne😊