29.05.2024Spotkanie Autorskie z Markiem Szołtyskiem w Klubie Seniora

📌Nasz maraton spotkań autorskich z Markiem Szołtyskiem swój finisz znalazł w gorzowskim Klubie Seniora.
📌Dla tych, którzy nie czytali poprzednich postów - Marek Szołtysek to pisarz, wydawca, dziennikarz, felietonista, podróżnik i historyk specjalizujący się w dwóch dziedzinach: kulturze chrz­eści­jańs­kiej­ oraz kulturze regionalnej.
📌Prezentacji naszego gościa dokonała pani dyrektor MGOK - Katarzyna Midura. Po krótkim wstępie pan Marek rozpoczął opowieść o Śląsku, tradycjach, przytaczał też wiele anegdot. Po oficjalnej części spotkania był czas na chwilę rozmowy oraz książki naszego gościa i autografy.
📌Dziękujemy panu Antoniemu Mądremu - prze­wodn­iczą­cemu­ Klubu Seniora za chęć współpracy i możliwość zorganizowania tego wydarzenia.
Dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury - państwowego funduszu celowego.

spotkanieautorskie #MarekSzołtysek #tradycjeśląskie #gwaraśląska #programpromocjiczytelnictwa #biblioteka #obrazyczytelnicze #KlubSeniora #MiejskaiGminnaBibliotekaPublicznawGorzowieŚląskim

7.jpg 7
jpg, 612 KiB, 2048x1448