31.05.2024Pasowanie na czytelnika!

Pasowanie na czytelnika!
Dzień dobry!

Co za wydarzenie za nami!

Mamy zaszczyt poinformować, iż od dziś zwiększyła się liczba czytelników naszej Książnicy… 📚👫

Książnica Pruszkowska reprezentowana przez Panią Dyrektor Anetę Pawłowską, Panią Krystynę Stępień- kierownika Filii nr 7 oraz Panią Ewę Zarembę- kierownika Filii nr 5 uczestniczyła w uroczystym ślubowaniu grupy najstarszych przedszkolaków z Przedszkola Miejskiego nr 12 w Pruszkowie na czytelników biblioteki.

Przedszkolaki sprawiły, że na długo zapamiętamy ten dzień!

Były tańce, śpiewy oraz wierszyki o książkach.

Cieszymy się, że już od najmłodszych lat dzieci zdobywają wiedzę i są uczone szacunku do książek. Mamy nadzieję, że zaowocuje to w przyszłości i zapamiętają, że książka może być ich najlepszym przyjacielem i towarzyszyć im na każdym etapie życia.

Dziękujemy za zaproszenie i inicjatywę Pani Dyrektor Marii Adamczyk oraz pracownikom całego przedszkola.

A więc, do zobaczenia w murach naszych bibliotek! 📚👫

IMG_6218-1-scaled.jpg IMG_6218-1-scaled
jpg, 697 KiB, 2560x1920