11.06.2024Joga dla każdego! - warsztaty w bibliotece

Realizacja projektu „Nakręceni na kulturę. Senior w bibliotece” nadal trwa.

Dziś odbyło się niezwykłe spotkanie, które wniosło w mury biblioteki powiew świeżości i harmonii. Seniorzy mieli okazję uczestniczyć w warsztatach jogi poprowadzone przez Julitę Roszak certyfikowanego nauczyciela jogi.

Image21.jpg

Atmosfera pełna entuzjazmu i ciekawości wypełniła sale biblioteki. Podczas wprowadzenia do filozofii jogi, wszyscy zgromadzeni byli pełni otwartości na nowe doświadczenia i chętni do odkrywania tajemnic wewnętrznego spokoju.

Gratulujemy uczestnikom otwarcia na nowe doświadczenia!

Wasz entuzjazm i zaangażowanie sprawiły, że to spotkanie było niezapomniane. Namaste!

Logo_MKiDN_PL_kolor_biale_tlo_CMYK.jpg

„Dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury - państwowego funduszu celowego”

Logo_MKiDN_PL_kolor_biale_tlo_CMYK.jpg Logo_MKiDN_PL_kolor_biale_tlo_CMYK
Image21.jpg Image21