14.12.2014„Uśmiechnięte książki Kornela Makuszyńskiego” - wyniki konkursu

W celu promocji czytelnictwa, Biblioteka Publiczna w Grodźcu zorganizowała konkurs pt. "Uśmiechnięte książki Kornela Makuszyńskiego". Konkurs adresowany był dla uczniów klas I-III Szkoły Podstawowej im. Kornela Makuszyńskiego w Królikowie. Rozstrzygnięcie konkursu nastąpiło 10 grudnia. W konkursie wzięło udział 14 dzieci. Wszystkie prace były bardzo ładne, dlatego komisja miała problemy z oceną prac i przyznaniem poszczególnych miejsc uczestnikom konkursu plastycznego.
Nagrodzono następujące osoby:
I miejsce - Martyna Balcerzak kl. III
II miejsce - Łukasz Witczak kl. II
III miejsce - Dominika Woźniak kl. I
Laureatom serdecznie gratulujemy !!!
IMG_1648.jpg
Zrealizowano w ramach programu Biblioteki Narodowej - Zakup nowości wydawniczych do bibliotek. Zakup nowości wydawniczych do bibliotek publicznych zgodnie z potrzebami partnerskich bibliotek szkolnych – Priorytet 2

Serdecznie dziękuję p.Urszuli Gęsikiewicz za pomoc oraz przygotowanie dzieci do konkursu.
Katarzyna Gromala

IMG_1648.jpg IMG_1648