19.06.2024„edukO – europejskie dzieje urozmaicone kulturą Opolszczyzny”

Dobrą zabawą, bo z Mateusz Dybka Akademia Twórczej Zabawy "A Kuku!"u!" kończymy przygodę z Eduko. To było bardzo pracowite kilka tygodni, ale dzięki zaangażowaniu wszystkich gorzowskich szkół mogliśmy poznać nasze województwo oraz Unię Europejską na wylot. W dzisiejszym happeningu udział wzięło ponad 400 uczniów. Już dawno gorzowski amfiteatr nie był tak gwarny i kolorowy. Zadanie o nazwie „edukO – europejskie dzieje urozmaicone kulturą Opolszczyzny” uznajemy za zakończone. Dziękujemy za partnerstwo Publicznym Szkołom Podstawowym w Kozłowicach, Uszycach, Gorzowie Śląskim, Zespołowi Szkół w Gorzowie Śląskim oraz OSP Gorzów Śląski. Serdecznie Dobrą zabawą, bo z Mateusz Dybka Akademia Twórczej Zabawy "A Kuku!" kończymy przygodę z Eduko. To było bardzo pracowite kilka tygodni, ale dzięki zaangażowaniu wszystkich gorzowskich szkół mogliśmy poznać nasze województwo oraz Unię Europejską na wylot. W dzisiejszym happeningu udział wzięło ponad 400 uczniów. Już dawno gorzowski amfiteatr nie był tak gwarny i kolorowy. Zadanie o nazwie „edukO – europejskie dzieje urozmaicone kulturą Opolszczyzny” uznajemy za zakończone. Dziękujemy za partnerstwo Publicznym Szkołom Podstawowym w Kozłowicach, Uszycach, Gorzowie Śląskim, Zespołowi Szkół w Gorzowie Śląskim oraz OSP Gorzów Śląski. Serdecznie pozdrawiamy panów policjantów, którzy zadbali o nasze dzisiejsze bezpieczeństwo. Było super, dlatego jeśli chodzi o EDUKO nie możemy powiedzieć, że to już koniec. C.D.N.
Szymon Ogłaza
Województwo Opolskie