19.06.2024Paszport Czytelniczy

Zapraszamy wszystkie dzieci do wyjątkowej przygody z książkami!
Drogie dzieci i rodzice, z radością ogłaszamy start akcji "Paszport Czytelniczy"!
Wszyscy młodzi miłośnicy literatury będą mieli okazję zdobywać pieczątki za przeczytane książki i odkrywać magiczne światy ukryte na kartkach książek. Każda pieczątka to nowa przygoda i krok w kierunku literackiego mistrzostwa!
Czy jesteście gotowi, by wyruszyć w tę fascynującą podróż? Zapraszamy do naszej biblioteki po odbiór Paszportów Czytelniczych i dołączenia do grona młodych odkrywców literatury!
Startujemy już 24 czerwca
Nie przegapcie tej niezwykłej okazji! Przygotujcie swoje książkowe walizki i wyruszcie z nami w niezapomnianą literacką przygodę!
Do zobaczenia w bibliotece!