19.06.2024UWAGA UWAGA - ZACZYNAMY ZAPISY NA ZAJĘCIA WAKACYJNE

Jak co roku zaczynamy od czerwca, aby razem z Wami przywitać wakacje.
Naszą pierwszą propozycją są warsztaty "Magiczne drzewo z mchu".

Gdzie? filia biblioteki w Twardorzeczce, ul. Kryształowa 29, przy Centrum Aktywności Społecznej

Kiedy? 26.06.2024r., godz. 16:00

Dla kogo? uczniowie szkoły podstawowej

Obowiązują zapisy w siedzibie bibliotek, pod numerem 338671674, mailowo na bibl­iote­kali­powa­@bibl­iote­kali­powa­.pl. Ilość miejsc ograniczona, decyduje kolejność zgłoszeń.

Podczas zajęć młodzież wykona naturalny obraz, gdzie głównym elementem będzie drzewo, wykonane z mchu chrobotka oraz innych naturalnych materiałów. Warsztaty mają na celu pobudzić w uczestnikach wrażliwość na naturalne piękno przyrody, a także zapoznać ich z naturalnymi materiałami, które wykorzystać można chociażby do wykonywania ozdób do domu. Spotkanie rozpocznie się odczytaniem fragmentu książki "Sekretne życie drzew" Petera Wohllebena.

„Działania realizowane w ramach ogólnopolskiego projektu „Biblioteki pełne dobrej energii” prowadzonego przez Fundację PVE Dobra Energia.”
Dobra Energia- plakat 1.png
Baner-dla-bibliotek.png