Rodzaj wydarzenia

2024-6-22
21.06.2024Sąsiedzki Piknik Świętojański 2024 z BP Węgrzce
Zielonki BP

Biblioteka Publiczna w Węgrzcach zaprasza dorosłych i dzieci na imprezę plenerową „Sąsiedzki Piknik Świętojański” wspó­łorg­aniz­owan­ą we współpracy z Sołectwem Węgrzce i Kołem Gospodyń Wiejskich „Przyjaciele Węgrzc”, która odbędzie się w sobotę 22 czerwca w Parku Wiejskim w Węgrzcach przy ul. C5 (dawne pole omłotowe), początek o godz. 16:00.

Węgrzecka książnica zaplanowała dla uczestników pikniku specjalną atrakcję w postaci rodzinnych Świętojańskich Warsztatów Artystycznych, podczas których mali i duzi uczestnicy wykonają między innymi: makramowe lampiony ze szklanych słoików, łapacze snów, mini-zestawy kosmetyczne (sól kąpielowa i kremowe mydełko do rąk), tagi na różne okazje zdobione kwiatami, letnie kartki scrapowe oraz nocne obrazy-pejzaże z księżycem.

Udział we wszystkich warsztatach jest bezpłatny, ale obowiązują limity miejsc na poszczególne zajęcia.