Biblioteka Publiczna Miasta i Gminy Pleszew
2024-6-29
25.06.2024Warsztaty z Filipem Springerem
Pleszew BPMiG

Zapraszamy na warsztaty „Aparat, rower i stara mapa”, które odbędą się 29 czerwca o godz. 17.00

Warsztaty poprowadzi Filip Sapinger, który podzieli się swoją wiedzą i doświadczeniem fotograficznym oraz wskaże, jakie narzędzia wykorzystuje do uchwycenia najlepszych kadrów. Fotograf zdradzi też techniki posługiwania się archiwalnymi mapami dostępnymi zarówno online, jak i offline.

W czasie warsztatów przedstawiona zostanie też “teoria przepływu” (flow) opracowana przez węgiersko – amerykańskiego psychologa Mihály’ego Csíkszentmihály’ego, która pozwala zanurzyć się w wykonywanych czynnościach i czerpać z nich jeszcze większą satysfakcję.

Warsztaty potrwają ok 3 godziny.