02.07.2024„Kultura dostępna on-line” – warsztaty z Seniorami

Biblioteka Publiczna Gminy Grodziec realizuje projekt "Nakręceni na kulturę" - Senior w Bibliotece, którego głównym celem jest wzmocnienie wizerunku grodzieckiej biblioteki jako ośrodka animującego kulturę i aktywizującego społeczność lokalną. Dlatego 19 czerwca odbyło się spotkanie bibliotekarza z seniorami na temat funkcjonowania BPG Grodziec oraz oferowanych przez nią usług.
Seniorzy dowiedzieli się i zapoznali z bogatą ofertą skierowaną do seniorów dostępną on-line. Warsztaty z seniorami przeprowadziła kierownik biblioteki – Katarzyna Gromala.
Image5.jpg
Spotkanie to nie tylko dostarczyło wiele rozmów i relaksu, ale przede wszystkim skupiło się na ważnych aspektach życia seniorów, takich jak lepszy dostęp, również ten on-line do oferty kulturalnej i czytelniczej.
Logo.jpg
„Dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury - państwowego funduszu celowego”

Image1.jpg Image1
Image3.jpg Image3