08.07.2024ZAPRASZAMY NA KOLEJNE WARSZTATY EKO!

Tak jak obiecywałyśmy, zapraszamy na kolejne warsztaty ekologiczne do naszej biblioteki 😊
Tym razem spotkanie przeprowadzone będzie na podstawie książki "Jak być eko, czyli wiersze o ekologii".
Na początku oczywiście troszkę poczytamy 📖📚
Później przystąpimy do warsztatów. Co zrobimy tym razem? EKOLUDKA!

Dzieci, przy współpracy Eko Przystanek - Milena Maszewska wykonają zabawkę naszego dzieciństwa, z trocin, rajstop i dodatków. Oczywiście najważniejsze będzie dodanie nasion trawy. W domu uczestnicy podleją swojego ludka, któremu... urośnie bujna czupryna.
Warsztaty zaznajomią uczestników z pojęciem recyklingu, ale także w praktyczny sposób ukażą rozwój roślin od nasionka, dzięki czemu poszerzy się ich wiedza przyrodnicza.

Kiedy? 18.07.2024r. (czwartek), godzina 11:00

Gdzie? filia biblioteki w Twardorzeczce przy Centrum Aktywności
Społecznej (ul. Kryształowa 29)

Dla kogo? dzieci od 5 lat oraz uczniowie szkoły podstawowej

Ilość miejsc jest ograniczona. Decyduje kolejność zgłoszeń.
Zapisywać można się telefonicznie, pod numerem 33 867 16 74.

Działania realizowane w ramach ogólnopolskiego projektu "Biblioteki Pełne Dobrej Energii" prowadzonego przez Fundację PVE Dobra Energia".

plakat - Eko Ludek 2024.png
Baner-dla-bibliotek.png