09.07.2024Konkurs plastyczny „Pędzlem po literaturze”

Drodzy młodzi artyści i miłośnicy książek!

Z radością informujemy, że Miejska Biblioteka Publiczna w Łomży bierze udział w wakacyjnym konkursie „Pędzlem po literaturze” organizowanym przez księgarnię internetową Bookland.com.pl!
Konkurs skierowany jest specjalnie do dzieci. Waszym zadaniem jest narysowanie ulubionego bohatera literackiego. To niepowtarzalna okazja, aby pokazać swoją kreatywność i pasję do czytania! Prace można dostarczać do 27 lipca 2024 r.

Jak wziąć udział w konkursie?
1. Dowolną techniką przedstaw swojego ulubionego bohatera literackiego.
2. Do 27 lipca 2024 r. (sobota) złóż pracę w dowolnej agendzie Miejskiej Biblioteki Publicznej w Łomży:
• Wypożyczalnia, ul. Długa 13
• Oddział dla Dzieci, ul. 3 Maja 6A
• Filia Nr 1, ul. Polna 16
• Filia Nr 2, ul. Księżnej Anny 2
• Filia Nr 4, ul. Spółdzielcza 31
• Filia Nr 6, ul. Małachowskiego 1, lokal 3
3. Dołącz oświadczenie rodzica lub opiekuna o zgodzie na udział w konkursie i przetwarzanie danych osobowych.

Karta zgłoszenia do konkursu Pędzlem po literaturze

Czekają na Was wspaniałe nagrody! Trójka dzieci z najlepszymi pracami oraz biblioteki, z których pochodzą zwycięzcy, otrzymają pakiety książek i fantastyczne gadżety.
O wygranej zdecyduje oryginalność, pomysłowość, unikalny charakter wykonanej pracy.
Patronami konkursu są wydawnictwa Wilga, Wilga Play, WAB, UROBOROS, Znak, Znak Emotikon, Znak Horyzont, Znak JednymSłowem, Znak Koncept, Znak Literanova, Muza, You&YA oraz Egmont.
Nie czekajcie, dołączcie do nas i stwórzcie wspaniałe dzieła literacko-artystyczne tego lata!
Serdecznie zapraszamy!
P975_Konkurs_do_bibliotek5-min.png