23.07.2024Czytanie na trawie

Zapraszamy na nasze cotygodniowe spotkanie “Czytanie na trawie”, które odbywa się w każdy czwartek o godzinie 17:00 w Parku Kościuszki, organizowane przez naszą bibliotekę!

W tym tygodniu czytaliśmy książkę Pauliny Nojszewskiej „Biuro dete­ktyw­isty­czne­ Antka Ułamka. Matematyczne zagadki z tajemniczego zakątka” i razem z dziećmi rozwiązaliśmy zagadkę zaginionych słoików miodu. Dzieci miały okazję zmierzyć się z logiczno-matematycznymi łamigłówkami, które przybliżały je do rozwiązania zagadki – labiryntami, puzzlami matematycznymi i zagadkami słownymi.

Przy okazji tematu, dzieci poznały również kilka fascynujących ciekawostek o pszczołach.

Było mnóstwo śmiechu, nauki i zabawy!

Dołącz do nas i przeżyj niezapomniane chwile z książką na świeżym powietrzu.

Czekamy na Was już w następny czwartek! 🌳📚