26.07.2024Wakacyjne spotkanie z przedszkolakami

Spotkanie z przedszkolakami z Gromnika było pełne różnorodnych atrakcji, które wprowadziły dzieci w świat sztuki i literatury. Program spotkania obejmował cztery główne części, które zapewniły maluchom mnóstwo radości i kreatywnej zabawy.

Spotkanie rozpoczęło się od zwiedzania wystawy malarskiej Edwarda Mroza. Dzieci miały okazję podziwiać prace artysty, które były pełne barw i różnorodnych motywów.

Po zwiedzaniu wystawy przedszkolaki przeniosły się do magicznego świata Pszczółki Mai. Dzieci usiadły w kręgu, z zapartym tchem słuchając historii. Po zakończeniu czytania, maluchy otrzymały kolorowanki przedstawiające sceny z bajki "Pszczółka Maja". Kolorowanie sprawiło im mnóstwo radości, a ich prace były pełne żywych barw i kreatywnych pomysłów.

Następnie przyszedł czas na losowanie karteczek z zadaniami do narysowania.

Całe spotkanie przebiegło w atmosferze radości i zabawy. Przedszkolaki z Gromnika miały okazję spędzić czas w sposób kreatywny i edukacyjny, jednocześnie ucząc się o przygodach Pszczółki Mai i rozwijając swoje umiejętności plastyczne. Spotkanie zakończyło się wspólnym zdjęciem, na którym wszystkie dzieci prezentowały swoje kolorowe prace, z uśmiechami na twarzach.