31.07.2024EKO KOSMETYKI - WARSZTATY

"Zapach jest językiem, który nie potrzebuję słów".

Już dziś serdecznie zapraszamy na ostatnie zajęcia z ramach projektu "Biblioteki pełne dobrej energii".

Kiedy? 7 sierpnia, godz. 10:00
Gdzie? Filia GBP w Twardorzeczce

Tym razem będą to warsztaty "Eko kosmetyki - pachnące mgiełki i perfumki" z Eko Przystanek - Milena Maszewska 🌳💚
🌿 naturalne składniki
🌿 prosty skład
🌿 cudne zapachy
🌿 eko opakowania do powtórnego użycia

Zajęcia poprzedzi odczytanie fragmentu książki "Klimat, to o czym dorośli ci nie mówią" Bogusia Janiszewskiego.

Dzięki warsztatom młodzież zdobędzie wiedzę na temat własnoręcznego wykonywania kosmetyków z naturalnych składników.

Zajęcia przeznaczone dla dzieci i młodzieży (od 6 r.ż).
Na zajęcia obowiązują zapisy. Ilość miejsc ograniczona, decyduje kolejność zgłoszeń.

Zachęcamy do zapisów telefonicznych: 33 867 16 74.

Działania realizowane w ramach ogólnopolskiego projektu "Biblioteki Pełne Dobrej Energii" prowadzonego przez Fundację PVE Dobra Energia".

eko kosmetyki-poprawny plakat.png

eko kosmetyki-poprawny plakat.png eko kosmetyki-poprawny plakat
png, 985 KiB, 1587x2245