Rodzaj wydarzenia

2024-8-25
20.08.2024Letni Piknik Sąsiedzki 2024 z BP Węgrzce
Zielonki BP

Biblioteka Publiczna w Węgrzcach zaprasza dorosłych i dzieci na imprezę plenerową „Letni Piknik Sąsiedzki” wspó­łorg­aniz­owan­ą we współpracy z Sołectwem Węgrzce i Kołem Gospodyń Wiejskich „Przyjaciele Węgrzc”, która odbędzie się w niedzielę 25 sierpnia w Parku Wiejskim w Węgrzcach przy ul. C5 (dawne pole omłotowe), początek o godz. 15:00.

Węgrzecka książnica zaplanowała dla uczestników pikniku specjalną atrakcję w postaci rodzinnych Letnich Warsztatów Artystycznych, podczas których mali i duzi uczestnicy wykonają między innymi: mixmediowe ramki na zdjęcia w morskim stylu, upcyklingowe pojemniki na długopisy i kredki, dekoracyjne tagi z dyniami oraz kartki scrapowe na różne okazje zdobione wycinankami ze starych książek czy gazet.

Udział we wszystkich warsztatach jest bezpłatny, ale obowiązują limity miejsc na poszczególne zajęcia.