22.12.2014Boże Narodzenie

Antoine de Saint-Exupéry pisał:
"Im dajesz więcej, tym większym się stajesz. Ale potrzebny jest ktoś, aby przyjmować. Bowiem dawać to nie znaczy tracić".

Słowa te przypominają nam o pięknym geście, to znaczy o darach w postaci książek jakie w tym roku otrzymała Gminna Biblioteka Publiczna w Gromniku i jej Filie. Cieszymy się ogromnie i jesteśmy bardzo wdzięczni, że biblioteki nasze mają takich przyjaciół wśród swoich czytelników.

Chcemy jeszcze raz bardzo serdecznie podziękować za dary, które z pewnością zostaną owocnie wykorzystane przez naszych czytelników.

święta1.jpg

Darczyńcom i wszystkim Czytelnikom życzymy ”baśniowo-bajecznych” Świąt Bożego Narodzenia a w nadchodzącym Nowym Roku spełnienia marzeń tych osobistych i tych zawodowych.

Anna Damian, Elżbieta Krzak, Dorota Mędrek, Bogusława Krzak, Irena Piórkowska

święta1.jpg święta1