Rodzaj wydarzenia

2024-9-12
05.09.2024Projekt „Szkoły łączą pokolenia” w Nowołoskońcu
Oborniki PBP

Serdecznie zapraszamy mieszkańców Nowołoskońca i okolic na spotkanie w celu wspólnego upamiętnienia Waszej szkoły. Zabierzcie ze sobą zdjęcia i pamiątki. Zebrane materiały staną się częścią wystawy o szkołach wiejskich z terenu gminy Oborniki. Spotkaniu będą towarzyszyły warsztaty plastyczne.
Spotkanie w Świetlicy Wiejskiej w Nowołoskońcu odbędzie się 12 września 2024 roku o godzinie 17.00.
Projekt „Szkoły łączą pokolenia” realizują Fundacja Nasze Podwórko we współpracy z Biblioteką Pedagogiczną w Poznaniu Filią w Obornikach. Został on dofinansowany ze środków Samorządu Województwa Wielkopolskiego. Patronat nad projektem objęła Starosta Zofia Kotecka.

Szkoły łączą pokolenia Nowołoskoniec.png