Biblioteka Publiczna w Zielonkach - Biblioteka w Węgrzcach
2024-9-16
13.09.2024„Pachnące eko-kosmetyki do kąpieli” – warsztaty kosmetyczne
Zielonki BP

Biblioteka Publiczna w Węgrzcach zaprasza dzieci (w wieku przedszkolnym wraz z opiekunem) i młodzież do udziału w warsztatach kosmetycznych „Pachnące eko-kosmetyki do kąpieli”, które odbędą się w poniedziałek 16 września w godz. 18:00-20:00. Zajęcia poprowadzi eko-instruktorka Beata Godynia-Kapałka.

W trakcie spotkania uczestnicy samodzielnie przygotują zestaw eko-kosmetyków do pielęgnacyjnych kąpieli, które wypełnią cudownym aromatem każdą łazienkę. Wspólnie stworzymy mydełka-babeczki o rozmaitych kształtach, zapachach i kolorach oraz musujące kule kąpielowe z dodatkiem ziół, suszonych liści i płatków kwiatów oraz naturalnych olejków eterycznych. Własnoręcznie wykonane kosmetyki będą dobrym pomysłem na niebanalny eko-prezent z dowolnej okazji i z pewnością ucieszą obdarowanego.

Zapisy i więcej informacji w bibliotece. Ilość miejsc ograniczona.