Biblioteka Publiczna im. W. J. Grabskiego w Dzielnicy Ursus m. st. Warszawy - Filia "Gołąbki"
ul. Czerwona Droga 6
52.20173 20.87144
2024-9-30
20.09.2024Spotkanie autorskie z Olą Woldańską-Płocińską
Warszawa Ursus

Ola Woldańska-Płocińska – autorka serii książek o tematach ekologicznych: „Klimatomierz”, „Śmieciogród-zero waste”, „Smakologia”, „Zwierzokracja” – uwra­żliw­iają­cych­ młodego czytelnika na problemy współczesnego świata i potrzebę zmian.

Spotkanie będzie odbywało się z elementami warsztatowymi wokół książki „Klimatomierz”.

Odbiorcy: 4 klasa szkoły podstawowej

Wydarzenie jest częścią projektu Literackie Ekoinspiracje realizowanego w ramach Funduszu Edukacji Ekologicznej we współpracy z Biurem Ochrony Powietrza i Polityki Klimatycznej Urzędu m.st. Warszawy i Staromiejskim Domem Kultury.

Projekt jest zgodny z Zielona Wizja Warszawy – Eko

Ola-Woldanska-Plocinska_akc.png Ola-Woldanska-Plocinska_akc