30.09.2024LEGIMI- WAŻNE ZMIANY

Drodzy Czytelnicy,
w związku z bardzo dużym zain­tere­sowa­niem­ bezpłatnym korzystaniem z Legimi, od października zmieniamy zasady pobierania bezpłatnych kodów do platformy.

🗓 Kody na dany miesiąc wydawane będą każdego pierwszego dnia miesiąca (w przypadku, kiedy pierwszy dzień miesiąca będzie wypadał w weekend - kody wydawane będą w ostatni dzień roboczy przed weekendem).

Kody będzie można pobrać osobiście w bibliotece lub telefonicznie pod numerem 33 867 16 74.

Decyduje kolejność zgłoszeń, dlatego zachęcamy do kontaktu od samego rana.

Nie będzie możliwości rezerwacji kodów na kolejne miesiące - każdorazowo, co miesiąc należy zgłaszać chęć otrzymania kodu.

Serdecznie zapraszamy do korzystania z usługi.

Przypominamy, że aby otrzymać bezpłatny kod trzeba być czytelnikiem naszej biblioteki lub jej filii.

Po kody na październik zapraszamy już od jutra, od godziny 8:00.

Legimi plakat.jpg

Legimi plakat.jpg Legimi plakat