03.10.2024Konkursy: Wielkopolska Biblioteka Roku, Wielkopolski Nauczyciel Bibliotekarz

Publiczna Biblioteka Pedagogiczna w Poznaniu serdecznie zaprasza do udziału w drugiej edycji konkursów o tytuł: Wielkopolska Biblioteka Roku oraz Wielkopolski Nauczyciel Bibliotekarz Roku.
Celem konkursów jest docenienie wielkopolskich bibliotek szkolnych i pedagogicznych oraz uhonorowanie wielkopolskich nauczycieli bibliotekarzy posiadających szczególne osiągnięcia oraz czynnie angażujących się w rozwój szkoły lub biblioteki.
Termin złożenia formularzy zgłoszeniowych upływa 15 listopada 2024 roku, natomiast rozstrzygnięcie konkursów nastąpi do 22 listopada br.

Wręczenie dyplomów oraz nagród rzeczowych nastąpi podczas uroczystej Gali w grudniu br.

Szczegółowe informacje poniżej:

Regulamin: pbp.poznan.pl