12.10.2024Noc Bibliotek

11 października Biblioteka zamieniła się w pełną emocji książkę z przygodami. Dziś zaprosiliśmy wszystkich do zabawy w ramach Ogólnopolskiej Nocy Bibliotek, która odbywała się pod hasłem: „Biblioteka ma MOC”. W naszej bibliotece silna, 40osobowa grupa wyruszyła w podróż po emocjach jakie daje książka. Bo w naszej bibliotece, Noc Bibliotek odbywała się pod hasłem „Czytanie to eMOCje”. Było mnóstwo zabawy i szaleństwa, kiedy to przy świetle latarek grupy pokonywały poszczególne stacje, a tam musiały rozwiązywać najróżniejsze zadania. Po rozwiązaniu wszystkich zagadek na uczestników czekały pyszne gofry z owocami przygotowane przez panie bibliotekarki.
Była to wyjątkowa i pełna emocji ,,Noc w Bibliotece". Możemy śmiało powiedzieć, że Biblioteka w Gogolinie ma MOC!!!!Serdecznie dziękujemy harcerzom z 18 Wodna Drużyna Wielopoziomowa ,,Cień" za pomoc podczas wydarzenia. Jesteście super👍🏻👍🏻👍🏻.
Dziękujemy wszystkim, którzy tak wspaniale bawili się razem z nami, Zarówno dzieciom jak i ich rodzicom. Do zobaczenia w bibliotece!!!
Noc Bibliotek
18 Wodna Drużyna Wielopoziomowa ,,Cień"
www.facebook.com
www.biblioeka-gogolin.pl