19.01.201523. Finał WOŚP w Filii nr 4 w Czaplach zakończony sukcesem!

Kochani,
23. Finał WOŚP za nami. Tym razem bawiliśmy się w świetlicy wiejskiej w Czaplach. Jesteśmy zmęczeni, ale tak szczęśliwi, że rekompensuje to nam wszystko. Nasze obserwacje (i opinie, które już do nas docierają) pozwalają przypuszczać, że impreza w Czaplach ze wszech miar była udana. Ale, nie ukrywajmy, napracowaliśmy się przy niej nie tylko my – bibliotekarze. Są ludzie, którym trzeba podziękować, bo bez nich nie byłoby tak fajnie. DZIĘKI WIELKIE:
Wolontariuszkom: Iwonie Agatowskiej, Alicji Sobotka, Steni Joachimowskiej, Sylwkowi Rosińskiemu, Natalii Kałdowskiej, Joannie Kowalczyk, Agacie Kuberskiej, za nieocenioną pomoc w organizacji i obsłudze imprezy. Dziękujemy też p. Adamowi Sosnowskiemu za pyszne miody i wyroby z wosku.
Prze­dsta­wici­elom­ Klubu Karate SHORIN-RYU - p. Romanowi Bączkowskiemu, p. Krzysztofowi Szymańskiemu, p. Mariuszowi Szymańskiemu za pokaz samoobrony.
Pani Monice Orłowskiej – dyrektor Szkoły Podstawowej w Czaplach oraz nauczycielom - p. Sylwii Różańskiej, p. Beacie Kamińskiej, p. Joannie Kujawskiej i uczniom: Patrykowi Kozłowskiemu, Klaudii Rogalskiej, Wiktorii Siczek, Kacprowi Łońskiemu, Natalii Ficek i, oczywiście, paniom sprzątaczkom Marlenie Olszak i Wioletcie Lewandowskiej, za ogromne zaangażowanie, pokaz pierwszej pomocy, pokaz talentów, wspaniałą dekorację sali i przywrócenie jej do stanu pierwotnego po zakończeniu imprezy. ;-)
Grupie teatralnej z Gimnazjum nr 2 w Świeciu, która pod okiem Pani Beaty Szulz rozbawiła towarzystwo.
Zespołowi PALEOKONTAKT w składzie: Piotr Składanowski, Piotr Jaszkowski, Janusz Wójcik, Sławek Głowala i Kamil Ratajski, za niesamowity koncert. Panu Andrzejowi Spanehlowi za pomoc w nagłośnieniu zespołu, a Panu Mariuszowi Kaszubowskiemu za wizualizacje.
Dziękujemy Straży Pożarnej za zabezpieczenie ogniska i efektowne światełko do nieba.
Dziękujemy wszystkim tym, którzy przybyli, bawili się z nami i licytowali! :-D
JESZCZE RAZ DZIĘKUJEMY!
A ja, Beata Szymańska, od serca dziękuję moim pracownikom, którzy swoje wielkie serducha włożyli w przygotowanie tej imprezy. Dziękuję przede wszystkim p. Magdzie, p. Asi, p. Iwonie, p. Eli, p. Marcinowi, p. Wiolecie. Także p. Iwona, p. Magda, p. Regina, p. Kasia miały swój wkład, więc może prościej byłoby, gdybym powiedziała „Mam fajną ekipę, dziękuję”. – Co też czynię. DZIĘKUJĘ.
Ps. Potwierdzeniem, że nam się udało, niech będzie informacja, że w naszej puszce było najwięcej zebranych pieniędzy: 1435,33 zł + funty + korony norweskie i duńskie. I jak tu nie być dumnym?!