29.01.2015Daj się porwać do teatru

baner.jpg

Młodociany Improwizator
Daj się porwać do teatru w każdą środę o godzinie 17.00!

Pierwsze spotkanie 4 lutego 2015 roku w Sali Konferencyjnej MBP.

Liczba miejsc jest ograniczona, dlatego zachęcamy do zapisywania się pod adresem promocja@mbp.opole.pl. O przyjęciu na warsztaty decyduje kolejność zgłoszeń.

Nie masz pamięci do tekstów?
W szkole masz problemy z zapamiętaniem materiału?
Nie zagadasz do dziewczyny, bo się wstydzisz?
Przy chłopakach trzymasz buzię na kłódkę?
Przewidujesz zakończenie każdego filmu?

To warsztaty dla Ciebie!

W Miejskiej Bibliotece Publicznej rusza nabór do grupy warsztatów improwizacji teatralno-kabaretowej z teatrem To Mało Powiedziane. Szukamy chętnych w wieku od 15 do 25 lat, którzy chcą poznać technikę improwizacji i nauczyć się ją wcielać w życiu codziennym. Improwizacja, w skrócie impro, to forma teatralna, która polega na budowaniu przedstawienia teatralnego na oczach widza na podstawie spontanicznego działania aktorów. W improwizacji scenariusz jest nieobecny, a aktor czerpie inspirację do działania między innymi z sugestii publiczności, reakcji partnera, obserwacji otoczenia.

Na zajęciach:
- zapoznasz się z podstawowymi rozgrzewkami, ćwiczeniami i grami improwizowanymi
- obudzisz swoją spontaniczność
- poznasz nieźle pokręconych ludzi
- zobaczysz, że warto akceptować to, co ci się przytrafia
- przekonasz się, że nie musisz być gotowy na wszystko
- uwolnisz się z więzienia swoich rutyn i zahamowań
- otworzysz się na świat bardziej niż książka w formacie A2
- a przede wszystkim będziesz nieźle się bawił!

Na warsztaty należy zabrać obuwie zmienne oraz wygodne, nie krępujące ruchów ciuchy.

UDZIAŁ W WARSZTATACH JEST BEZPŁATNY.

baner.jpg baner
jpg, 5.4 MiB, 7100x1500