09.04.2025Spotkanie autorskie z Tomkiem Michniewiczem

Za nami spotkanie autorskie z Tomkiem Michniewiczem – reportażystą, podróżnikiem, fotografem, organizatorem wypraw i ekspedycji. Autorem pięciu bestsellerowych, nagradzanych reportaży książkowych oraz programu podróżniczego “Inny świat” w telewizji TTV i audycji “Reszta Świata” w radiowej Trójce
(a wcześniej Radiu Zet, Jedynce i Radiu BIS). Ostatnia książka „Przedświt” to jego debiut powieściowy.
Nasz gość zajmująco opowiadał o podróżach po Afryce, Azji i USA, szczególnie o pobycie w więzieniu San Quentin o zaostrzonym rygorze dla najg­roźn­iejs­zych­ przestępców.
Wyczekiwany gość, wybrany głosami czytelników i mieszkańców Łomży w ramach zadania „Spotkania z Kulturą” Budżetu Obywatelskiego 2025 r. zgłoszonego przez Panią Wioletę Mściwujewską.
Niezwykle inspirujące spotkanie, wzbudzające refleksję nad rolą mediów w kształtowaniu obrazu świata, zachęcające do pogłębionego zainteresowania odwiedzanymi miejscami – po prostu do doświadczania świata.
Dziękujemy wszystkim Państwu za tak liczne przybycie i aktywność.
d1.jpg
d3.jpg
d4.jpg
d5.jpg
d6.jpg


d1.jpg d1
jpg, 227 KiB, 1919x1080
d3.jpg d3
jpg, 225 KiB, 1919x1080
d4.jpg d4
jpg, 152 KiB, 1919x1080
d5.jpg d5
jpg, 197 KiB, 1919x1080
d6.jpg d6
jpg, 201 KiB, 1919x1080
Komentarze

Brak komentarzy


Dodaj komentarz
Łomża MBP

Projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego
Dotacje na innowacje - Inwestujemy w Waszą przyszłość
foo