01.07.2025Aurelka Bałdyga – czytelniczką miesiąca w czerwcu

Na progu wakacji podsumowujemy aktywność czytelniczą w miesiącu czerwcu. Dlatego też mamy przyjemność ogłosić laureata konkursu Czytelnik Miesiąca. Śpieszymy poinformować, że najaktywniejszą czytelniczką w czerwcu była 4-letnia Aurelka Bałdyga. Mama Aurelki – Marlena przesłała nam krótki tekst, który publikujemy poniżej:

Aurelka ma 4 lata i bardzo lubi książki, które codziennie nam towarzyszą od najmłodszych lat. Uwielbia magiczne opowieści o księżniczkach, jednorożcach i syrenkach. Jej ulubione serie to „Gucio i emocje” oraz pięknie ilustrowany „Mysi domek”. Często czyta razem z siostrą, a wspólne wizyty w bibliotece sprawiają im dużo radości.

Dziękujemy Aurelce, że razem z mamą korzysta z naszego księgozbioru i z prowadzonych zajęć w Oddziale dla Dzieci. Pani Marlenie, gratulujemy tego, że jest świadomym rodzicem, który od najmłodszych lat dba o rozwój emocjonalny dziecka, inwestuje w jego przyszły rozwój. Doskonale wie, że tak naprawdę w głośnym czytaniu chodzi o to, aby poświęcić dziecku swój czas, uwagę, a przy tym miłość.

Laureatka otrzyma pakiet gadżetów przekazanych przez Urząd Miasta Łomża oraz vouchery kawiarni Bezowa Chmurka w Łomży i pizzerii Pepe Rosso, gdzie laureaci naszego konkursu mogą smacznie spędzić czas wolny, oczywiście przy ulubionej lekturze.
c1.jpg


c1.jpg c1
jpg, 574 KiB, 2560x1920
Komentarze

Brak komentarzy


Dodaj komentarz
Łomża MBP

Projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego
Dotacje na innowacje - Inwestujemy w Waszą przyszłość
foo