02.03.2015Nowa odsłona serwisu Ibuk - Ibuk Libra

Ibuk Libra to pierwsza i największa w Polsce czytelnia on-line podręczników akademickich i książek naukowych w języku polskim.

16 lutego 2015 roku nasza Biblioteka po raz kolejny wykupiła dostęp do nowych tytułów. Łącznie z tytułami darmowymi oferujemy 702 publikacje. Książki można czytać na miejscu w Bibliotece lub z domu. Dostęp z domu możliwy jest po uzyskaniu kodu PIN, po który serdecznie zapraszamy do naszej Wypożyczalni. Odwiedź nas jeszcze dziś i czytaj całą dobę! Książki dostępne są po adresem: libra.ibuk.pl

UWAGA!Z okazji Światowego Tygodnia E-książki Wydawnictwo Naukowe PWN przygotowało dla nas niezwykłą niespodziankę. Co miesiąc (począwszy od marca br.), na stronie głównej IBUKA Libry, będzie zamieszczana jedna z książkowych nowości Domu Wydawniczego PWN. Wśród gorących tytułów nie zabraknie beletrystyki, literatury faktu czy publikacji popu­larn­onau­kowy­ch. Książka Miesiąca będzie dostępna przez 30 dni., a czas na jej przeczytanie będzie odmierzał specjalny zegar.
Zapraszamy na relaks z książką, a Wydawnictwu serdecznie dziękujemy.
libra_ibuk_logo.jpg

libra_ibuk_logo.jpg libra_ibuk_logo