Miejska Biblioteka Publiczna im. Jana Pawła II w Opolu - Filia nr 4
ul. Ks. Opolskich 48-50
50.67341 17.91903
2015-3-13
11.03.2015Wystawa Piotra Langnera i Olgi Shylenko "Disegno"
Opole MBP

baner.jpg

Miejska Biblioteka Publiczna im. Jana Pawła II w Opolu
ul. Książąt Opolskich 48-50
zaprasza na wernisaż wystawy
Piotra Langnera i Olgi Shylenko
„Disegno”
13 marca 2015 (piątek), godz. 18:00
wstęp wolny

„Disegno” – wystawa rysunków wykonanych przez studentów Instytutu Sztuki Uniwersytetu Opolskiego realizowanych w pracowni rysunku i anatomii Akademii Sztuk Pięknych w Carrarze (Włochy) w ramach międ­zyuc­zeln­iane­j wymiany Erasmus+ 2014-2015.

Olga Shylenko – studentka Instytutu Sztuki UO. Studiowała w Instytucie Sztuki Dekoracyjnej i Wzornictwa w Kijowie. Otrzymała dyplom z ceramiki w 2013 roku. Na Uniwersytecie Opolskim kontynuuje studia na kierunku edukacja artystyczna w zakresie sztuk plastycznych. W 2014 roku została zakwalifikowana do udziału w wymianie międ­zyuc­zeln­iane­j. Spędziła semestr w Akademii Sztuk Pięknych w Carrarze (Włochy). Pracuje w dziedzinie rzeźby i ceramiki.

Piotr Langner – student Instytutu Sztuki UO. Uzyskał dyplom licencjacki z malarstwa. W 2014 roku został zakwalifikowany do udziału w wymianie międ­zyuc­zeln­iane­j. Spędził semestr w Akademii Sztuk Pięknych w Carrarze (Włochy). Tworzy w takich dziedzinach jak rysunek, malarstwo, fotografia. Lubi sztukę klasyczną, lecz nie stroni od abstrakcji.

baner.jpg baner