23.03.2015"Czytam w podróży ... Herberta" III edycja ogólnopolskiej akcji społecznej

We wtorek (24 marca) Miejska Biblioteka w Łowiczu weźmie udział w III edycji ogólnopolskiej akcji społecznej „Czytam w podróży … Herberta” 2015. Celem przedsięwzięcia, zorganizowanego przez Fundację im. Zbigniewa Herberta, jest upowszechnianie spuścizny twórczej i zachęcanie do czytania tekstów polskiego poety, eseisty i dramatopisarza. Zakładki z fragmentami utworów poety będą rozdawane w bibliotekach miejskich oraz w wybranych księgarnio-kawiarniach. Uczniowie i studenci będą je rozdawać w środkach transportu, na przystankach i w przestrzeni miejskiej.
Zapraszamy po zakładki do naszych placówek.
[Czytam w podróży … Herberta]www.fund­acja­herb­erta­.com
h1.jpg