09.04.2015"WYPOŻYCZ MEGAMATMĘ W BIBLIOTECE"!

MPBP w Lublińcu oferuje swoim czytelnikom miesięczny kod dostępu do wszystkich e-zasobów MegaMatma, do wykorzystania w domu.
Należy pobrać kod dostępu z biblioteki i zarejestrować się w serwisie MegaMatma.pl
Każdy kod uprawnia do korzystania z części płatnych serwisu, od daty wykorzystania kodu przez cały miesiąc.
Kod należy zrealizować na stronie: www.megamatma.pl
Serwis MegaMatma.pl to nowe technologie w edukacji.
Na jednej stronie portalu www.megamatma.pl zgromadzona jest wiedza z matematyki przydatna na każdym poziomie edukacji. Od szkoły podstawowej (klasy 4-6), przez gimnazjum, szkołę pona­dgim­nazj­alną­ i studia.
Treści o wysokiej jakości merytorycznej, odpowiadające nowej podstawie programowej (z rozszerzeniem), recenzowane w całości (pod kątem dydaktycznym i merytorycznym) przez uznanego rzeczoznawcę MEN dr Alicję Molęda, tworzone przez nauczycieli praktyków i pracowników naukowych.

1.png 1
png, 49 KiB, 300x300